Dikemas Kini Masa Nyata

Odds Perlawanan Rebate99 – Nilai Odds Paling Kompetitif untuk Pemain Malaysia

Dapatkan odds terbaik untuk bola sepak, badminton, e-sukan dan lebih 30 jenis sukan lain. Pasaran terlengkap, kemas kini langsung, dan nilai yang berbaloi setiap pertaruhan.

30+
Jenis Sukan
500+
Perlawanan Harian
97%
Kadar Bayaran Balik
24/7
Odds Langsung
LANGSUNG – Odds Terkini
Liga Super MYSelangor FC vs JDT1.85 / 3.40 / 4.20
EPLMan City vs Arsenal1.72 / 3.60 / 4.80
BWF Malaysia OpenLee Zii Jia vs Chou1.65 / 2.25
MPL MY S14Geek Fam vs RSG MY1.90 / 1.95
La LigaBarcelona vs Real Madrid2.10 / 3.30 / 3.50
Liga Super MYKedah vs Perak FC2.05 / 3.20 / 3.70
EPLLiverpool vs Chelsea1.95 / 3.50 / 4.20
DOTA 2 TITeam Spirit vs Liquid1.75 / 2.10
Liga Super MYSelangor FC vs JDT1.85 / 3.40 / 4.20
EPLMan City vs Arsenal1.72 / 3.60 / 4.80
BWF Malaysia OpenLee Zii Jia vs Chou1.65 / 2.25
MPL MY S14Geek Fam vs RSG MY1.90 / 1.95
La LigaBarcelona vs Real Madrid2.10 / 3.30 / 3.50
Liga Super MYKedah vs Perak FC2.05 / 3.20 / 3.70
EPLLiverpool vs Chelsea1.95 / 3.50 / 4.20
DOTA 2 TITeam Spirit vs Liquid1.75 / 2.10
0
Perlawanan Harian
0
Jenis Sukan
0
Kadar Bayaran Balik
0
Jenis Pasaran
0
Kemas Kini Odds

Odds Perlawanan Semasa – Pilih Sukan Anda

Odds dikemas kini setiap beberapa saat. Nilai yang anda lihat adalah nilai sebenar pasaran semasa.

Liga Super Malaysia 2026 LANGSUNG
Johor Darul Ta'zim vs Selangor FC Malam Ini, 9:00 PM
1.72JDT
3.50Seri
4.80Selangor
Kedah FC vs Perak FC Sabtu, 8:30 PM
2.10Kedah
3.20Seri
3.40Perak
Sabah FC vs Terengganu FC Ahad, 3:00 PM
2.35Sabah
3.10Seri
3.05TFC
English Premier League LANGSUNG
Manchester City vs Arsenal Sabtu, 10:00 PM
1.70Man City
3.65Seri
4.90Arsenal
Liverpool vs Chelsea Ahad, 12:30 AM
1.95Liverpool
3.50Seri
4.20Chelsea
Tottenham vs Aston Villa Isnin, 3:00 AM
2.05Spurs
3.40Seri
3.70Villa
BWF Malaysia Open 2026 LANGSUNG
Lee Zii Jia vs Viktor Axelsen Jumaat, 7:00 PM – Separuh Akhir
2.15Lee ZJ
1.72Axelsen
Aaron/Wooi Yik vs Fajar/Rian Sabtu, 5:00 PM – Akhir Ganda Lelaki
1.85MY
1.98INA
Peck Yen Wei vs An Se-young Sabtu, 3:00 PM – Akhir Tunggal Wanita
3.10Peck
1.38An Se-young
MPL Malaysia Season 14 LANGSUNG
Geek Fam vs RSG Malaysia Sabtu, 4:00 PM – Bo3
1.90Geek Fam
1.95RSG MY
Team HAQ vs Todak Ahad, 2:00 PM – Bo3
2.20HAQ
1.68Todak
DOTA 2 The International 2026 LANGSUNG
Team Spirit vs Team Liquid Jumaat, 10:00 PM – Upper Bracket
1.75Spirit
2.10Liquid
Tundra Esports vs Gaimin Gladiators Sabtu, 8:00 PM – Lower Bracket
2.05Tundra
1.80Gaimin
Pelbagai Sukan
Formula 1 – Grand Prix Malaysia Ahad, 3:00 PM – Pemenang Perlumbaan
2.30Verstappen
3.10Hamilton
4.50Lec
Tinju – Perlawanan Kelas Berat Sabtu, 11:00 PM
1.60Juara
2.40Pencabar
NBA – Playoff Barat Isnin, 9:00 AM
1.82Lakers
2.05Warriors
Daftar untuk Lihat Semua Odds Langsung
rebate99

Memahami Odds Perlawanan — Panduan Lengkap untuk Pemain Malaysia

Kalau anda baru dalam dunia pertaruhan sukan, perkataan "odds" mungkin kedengaran teknikal dan mengelirukan. Tapi hakikatnya, memahami odds adalah asas yang sangat penting sebelum anda mula bertaruh dengan serius. Dan di Rebate99, kami sentiasa yakin bahawa pemain yang faham cara odds berfungsi akan membuat keputusan yang lebih bijak — dan akhirnya, lebih seronok bertaruh.

Ringkasnya, odds adalah angka yang menunjukkan berapa banyak anda akan menang jika pertaruhan anda berjaya. Semakin tinggi odds, semakin besar potensi kemenangan — tetapi biasanya bermakna ia adalah pilihan yang lebih sukar untuk menang. Semakin rendah odds, semakin tinggi kemungkinan sesuatu perlawanan berakhir seperti yang diramalkan oleh pasaran.

Apa yang membezakan Rebate99 daripada banyak platform lain di Malaysia adalah komitmen kami untuk menawarkan odds yang benar-benar kompetitif. Ini bermakna kadar bayaran balik (return-to-player) kami antara yang tertinggi — mencapai 97% untuk kebanyakan pasaran sukan utama. Dalam bahasa mudah, untuk setiap RM100 yang dipertaruhkan oleh semua pemain dalam pasaran tertentu, sekitar RM97 dikembalikan kepada pemain dalam bentuk kemenangan. Ini jauh lebih baik berbanding banyak platform yang hanya menawarkan 92%–94%.

Bagi peminat bola sepak Malaysia, Rebate99 menyediakan liputan odds yang paling menyeluruh untuk Liga Super Malaysia, FAM Cup dan Liga Premier. Anda bukan sahaja boleh bertaruh pada keputusan perlawanan asas, tetapi juga pada pasaran yang lebih spesifik seperti jumlah gol, penjaring pertama, kartu merah, dan banyak lagi. Ini memberikan lebih banyak peluang untuk memanfaatkan pengetahuan sukan anda.

rebate99

Jenis Pasaran Odds di Rebate99

Lebih 200 jenis pasaran pertaruhan tersedia. Pilih strategi yang paling sesuai dengan anda.

1X2 (Kemenangan / Seri / Kalah)

Pasaran paling popular. Anda pilih sama ada pasukan tuan rumah menang, perlawanan berakhir seri, atau pasukan pelawat menang. Mudah difahami dan sesuai untuk pemula.

Handicap Asia (Asian Handicap)

Pasaran yang memberikan kelebihan atau kekurangan gol kepada pasukan tertentu bagi menyeimbangkan kedua-dua pilihan. Menghapuskan kemungkinan seri dan memberikan nilai odds yang lebih baik.

Over / Under (Jumlah Gol)

Anda ramalkan sama ada jumlah gol dalam perlawanan akan melebihi (over) atau kurang dari (under) nombor yang ditetapkan. Contoh: Over 2.5 gol bermakna sekurang-kurangnya 3 gol diperlukan.

Skor Tepat (Correct Score)

Ramal keputusan tepat perlawanan. Odds biasanya lebih tinggi kerana kesukaran meramal, tetapi kemenangan boleh sangat lumayan untuk pemain yang membuat analisis mendalam.

Penjaring Pertama / Bila-bila Masa

Pilih pemain yang akan menjadi penjaring pertama atau penjaring pada bila-bila masa dalam perlawanan. Pasaran ini sesuai untuk pemain yang mengikuti statistik pemain individu dengan teliti.

Parlay / Accumulator

Gabungkan beberapa pertaruhan dalam satu slip untuk gandaan kemenangan yang jauh lebih besar. Semua pertaruhan dalam parlay mesti menang, tetapi potensi pulangan boleh mencapai ratusan kali ganda.

Format Odds — Rebate99 Sokong Semua Format

Anda boleh memilih format odds pilihan anda dalam tetapan akaun Rebate99.

Paling Popular di MY
Desimal (Decimal)

Format paling mudah difahami. Gandakan jumlah taruhan anda dengan angka odds untuk mengetahui jumlah pulangan keseluruhan (termasuk taruhan asal).

Contoh: Odds 2.50 × RM100 = RM250 pulangan (RM150 keuntungan)
Format UK
Pecahan (Fractional)

Ditulis sebagai pecahan, menunjukkan keuntungan bersih berbanding taruhan anda. Biasa digunakan dalam pasaran Eropah dan beberapa platform antarabangsa.

Contoh: Odds 3/2 pada RM100 = RM150 keuntungan bersih
Format Amerika
Moneyline (Amerika)

Nilai positif menunjukkan keuntungan pada taruhan RM100. Nilai negatif menunjukkan berapa yang perlu dipertaruhkan untuk menang RM100.

Contoh: +150 = menang RM150 pada RM100 taruhan
rebate99

Rebate99 vs Platform Lain — Perbandingan Odds

Kenapa odds Rebate99 lebih menguntungkan pemain Malaysia setiap hari.

Kriteria Rebate99 Platform Biasa
Kadar Bayaran Balik (RTP) Sehingga 97% 92%–94%
Kemas Kini Odds Masa Nyata Setiap 3 saat 30–60 saat
Liputan Liga Super Malaysia Penuh + Pasaran Khas Asas 1X2 sahaja
Pertaruhan Semasa Langsung (In-Play) 500+ perlawanan sehari Terhad
Jenis Pasaran 200+ pasaran 20–50 pasaran
Parlay / Accumulator Sehingga 20 pilihan Maksimum 8
Odds Badminton Tempatan BWF + Malaysia Open Tiada / terhad
Odds E-Sukan MY (MPL) MPL, MLBB, DOTA2 Tiada pasaran MPL MY

Cara Membaca dan Menggunakan Odds dengan Lebih Berkesan

Ramai pemain membuat kesilapan yang sama: mereka hanya memilih pasukan kegemaran tanpa benar-benar mempertimbangkan nilai odds. Di Rebate99, kami galakkan pendekatan yang lebih analitis — bukan bermakna anda perlu jadi pakar statistik, tetapi sekadar memahami konsep "nilai" (value) dalam pertaruhan.

Nilai wujud apabila odds yang ditawarkan adalah lebih tinggi daripada kebarangkalian sebenar sesuatu kejadian berlaku mengikut penilaian anda. Contohnya, jika anda percaya Selangor FC ada peluang 50% untuk menang tetapi odds yang ditawarkan adalah 2.20 (bermakna pasaran menilai kebarangkalian mereka menang hanya pada 45%), maka itu adalah pertaruhan yang mempunyai nilai positif untuk anda.

Kelebihan menggunakan Rebate99 adalah sistem odds kami yang telus dan dikemas kini secara masa nyata berdasarkan pergerakan pasaran global. Ini bermakna odds yang anda lihat mencerminkan pandangan kolektif berjuta-juta pemain dan pakar di seluruh dunia — memberikan anda titik rujukan yang sangat berguna untuk membandingkan dengan analisis peribadi anda sendiri.

Untuk perlawanan Liga Super Malaysia khususnya, kami ada kelebihan unik — tim analitik Rebate99 memahami konteks tempatan seperti keadaan padang, cuaca, rekod tandang-kandang pasukan, dan isu kecederaan pemain yang mungkin tidak sepenuhnya dicerminkan dalam pasaran antarabangsa. Ini memberikan peluang kepada pemain Malaysia yang mengikuti liga tempatan dengan teliti untuk mencari nilai yang baik.

Tips Bertaruh Bijak di Rebate99

  • Bandingkan odds Rebate99 dengan pasaran semasa sebelum meletakkan taruhan besar.
  • Manfaatkan ciri In-Play Rebate99 untuk bertaruh semasa perlawanan sedang berlangsung berdasarkan momentum terkini.
  • Parlay memberikan gandaan yang menarik tetapi risiko lebih tinggi — mulakan dengan 2–3 pilihan sahaja.
  • Tetapkan had kerugian harian sebelum mula bertaruh dan patuhinya tanpa pengecualian.
  • Ambil kesempatan dari odds terbaik awal minggu — harga sering bergerak apabila berita kecederaan tersebar.
rebate99

Dasar Privasi & Keselamatan Data Pertaruhan Anda

Setiap aktiviti pertaruhan yang anda lakukan di Rebate99 — termasuk sejarah pertaruhan, maklumat akaun dan butiran transaksi kewangan — dilindungi oleh enkripsi SSL 256-bit industri. Rebate99 tidak pernah mendedahkan atau menjual data aktiviti pertaruhan anda kepada mana-mana pihak ketiga. Maklumat anda digunakan semata-mata untuk memberikan anda pengalaman platform yang lebih baik dan lebih peribadi.

Anda mempunyai kawalan penuh ke atas data anda dan boleh meminta laporan aktiviti, pembetulan maklumat atau pemadaman akaun pada bila-bila masa melalui saluran khidmat pelanggan kami.

Baca Dasar Privasi Penuh Rebate99

Soalan Lazim Tentang Odds Perlawanan

Jawapan kepada soalan yang paling kerap ditanya oleh pemain Rebate99.

Setiap platform menetapkan odds berdasarkan model risiko dan pengurusan dalaman mereka sendiri. Rebate99 menggunakan sistem penetapan odds berasaskan pasaran global yang dikemas kini setiap beberapa saat, ditambah dengan penyesuaian tempatan berdasarkan data Malaysia. Ini menghasilkan odds yang sering kali lebih kompetitif — terutama untuk liga dan sukan tempatan seperti Liga Super Malaysia dan badminton BWF.

Pertaruhan In-Play atau "live betting" membolehkan anda meletakkan taruhan semasa perlawanan sedang berlangsung. Odds berubah secara masa nyata mengikut situasi dalam perlawanan — contohnya, jika pasukan yang menang mencetak gol kedua, odds mereka akan turun manakala odds lawan akan naik. Di Rebate99, ciri In-Play tersedia untuk lebih 500 perlawanan sehari merentasi semua sukan utama.

Rebate99 membenarkan sehingga 20 pilihan dalam satu slip parlay. Walau bagaimanapun, kami mengesyorkan pemain yang baru bermula untuk mengehadkan parlay kepada 2–4 pilihan sahaja untuk mengurangkan risiko. Semakin banyak pilihan dalam parlay, semakin tinggi potensi pulangan tetapi semakin rendah kebarangkalian untuk menang keseluruhannya.

Ya, Rebate99 menyediakan liputan penuh untuk semua perlawanan Liga Super Malaysia, Liga Premier, dan FAM Cup. Selain 1X2 asas, kami juga menawarkan pasaran handicap Asia, over/under, half-time result, skor tepat dan banyak lagi untuk setiap perlawanan. Ini adalah salah satu kelebihan utama Rebate99 berbanding platform antarabangsa yang sering mengabaikan liga tempatan.

Taruhan yang telah disahkan tidak boleh dibatalkan secara langsung. Walau bagaimanapun, Rebate99 menawarkan ciri "Cash Out" untuk pertaruhan tertentu, yang membolehkan anda menuntut sebahagian daripada kemenangan atau mengurangkan kerugian sebelum perlawanan tamat. Nilai cash out dikira berdasarkan odds semasa dan keadaan semasa perlawanan. Ciri ini tersedia untuk perlawanan yang ditanda dengan ikon cash out dalam platform.

Sedia untuk Pertaruh pada Odds Terbaik Malaysia?

Daftar akaun Rebate99 percuma, nikmati bonus selamat datang sehingga RM1,000 dan mula bertaruh pada lebih 500 perlawanan sehari dengan odds paling kompetitif.

English